, , ,

Xiaomi Mi Band BlackXiaomi Mi Band Black Chytrý náramek pro sledování denní aktivity, spánku, příjem hovorů a zpráv na zápěstí. Bluetooth 4.0, krytí IP67 s vodotěsností, vestavěná baterie s výdrží až 30 dní pohotovostního režimu, kompatibilní s Xiaomi Mi4/Mi3.

Dostupnost: Dostupné na objednávku.

348.50  vč. DPH

Dostupné na objednávku.

Porovnání

Xiaomi Mi Band

Nechte chytrý náramek Xiaomi MiBand, aby Vám napověděl jak žijete a pohybujete se. Sleduje každodenní aktivitu, běh, chůzi a dokonce spánek. Náramek můžete nosit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je diskrétní, má vynikající zpracování a poskytuje zvýšený komfort pro běžné použití.
Fitness náramek

Xiaomi MiBand shromažďuje všechny události a udrží přehled o každém dni. Můžete vidět, jak se pohybujete a jak komunikujete s okolním světem. Vzbudí vás vibrací a upozorní vás na příchozí hovory. Odemykání telefonu se stane hračkou. Intenzita signálu zesiluje na základě vzdálenosti náramku od smartphone.

Výdrž na baterii

Vynikající je též výdrž na baterii. Ta je u náramku MiBand až neuvěřitelných 30 dní, což je vskutku nevídané. Ve srovnání s konkurenčními náramky se MiBand jednoznačně dostává mezi ty nejlepší náramky s famózní výdrží.

Design

Design tohoto fitness náramku byl stvořen s ohledem na jeho nejběžnější použití. Obligátní gumový pásek je v tomto případě samozřejmostí, což ocení zejména sportovci při každodenních tréninzích. Navíc přináší hliníkový panel se zvýšenou odolností, který lze však bez problému z gumového pásku odstranit a použít samostatně či jinak. Skrz vestavěný modul prosvítají diody.

Klíčové vlastnosti

Chytrý náramek je voděodolný s certifikací IP67. Li-Pol baterie vydrží až 30 hodin ve standby režimu. Chytrý náramek je kompatibilní s Xiaomi Mi4/Mi3, se kterým se propojí pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 4.0.

Katalogové číslo: P00209 Kategorie: , , ,