Xiaomi Mi AirDots – Bezdrátová sluchátkaXiaomi Mi AirDots – Bezdrátová sluchátka

Availability:

Dostupné na objednávku.

1,779.90  vč. DPH

Dostupné na objednávku.

Porovnání

Xiaomi Mi AirDots – Bezdrátová sluchátka

Jedná se o takzvaná TWS (True Wireless Stereo). Tedy sluchátka, na kterých opravdu nenajdete žádný kabel. Podobná sluchátka můžeme v poslední době vídat stále častěji a ani Xiaomi nemohlo tento segment opomenout. Jedná se totiž skutečně o revoluční technologii a jakmile jednou vyzkoušíte bezdrátová sluchátka, jen velmi težko si budete zvykat zpět na všudypřítomné překážející kabely.

Sluchátka Air Dots Youth jsou v porovnání s konkurencí podstatně levnější, ale tato úspora není rozhodně vykoupena nižší kvalitou sluchátek. Ta jsou velmi kvalitně zpracovaná a dosahují poměrně solidní výdrže baterie. Sluchátka vydrží na jedno nabití hrát v režimu stereo zhruba 4 hodiny. Po vybití sluchátek máte navíc možnost je dobít v přenosné dokovací stanici, která je se sluchátky dodávána. S touto drobnou krabičkou se lze dostat až na 12 hodin poslechu. Dokovací stanice je velmi praktická a především díky ní budete mít jistotu, že sluchátka neztratíte a budou vždy nabitá a připravená přehrát Vaši oblíbenou skladbu.

Sluchátka mají silikonové špunty, díky nimž drží v uchu velice pevně a nemusíte se bát, že by Vám například při běhu neustále vypadávala. Každé ze sluchátek je Váží pouhé 4,2 gramy a jejich nošení je tak velmi pohodlné. I přes své malé rozměry je kvalita zvuku překvapivě velmi dobrá. Zvuk je velmi čistý se širokým frekvenčním rozpětím. Speciální 7.2 mm silný měnič produkuje dostatečně silné basy, které uspokojí každého posluchače.

Inovovaná technologie bluetooth 5.0 zaručuje kvalitní a plynulý přenos hudby z Vašeho zařízení do sluchátek. Zvuk je velmi plynulý bez jakýchkoliv výpadků s poměrně velkým dosahem. Tato technologie je navíc energeticky velmi úsporná a díky tomu dokáží sluchátka hrát na jedno nabití velmi dlouho. Sluchátka jsou navíc zpětně kompatibilní i se staršími verzemi bluetooth.

Detaily:

Špuntová bezdrátová sluchátka
Ovládání dotykovou plochou přímo na boku sluchátka
Příjem a odmítnutí hovorů
Bluetooth 5.0
Voděodolnost IPX4 – proti potu a stříkající vodě
podporované telefony: všechny telefony vybavené technologií Bluetooth

Specifikace:

Impedance: 16 ?
frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz
Hmotnost: 4,2 g / sluchátko
Citlivost: 93 dB
Baterie: 40 mAh sluchátka, 350mAh dokovací stanice

Obsah balení:

Špuntová bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi AirDots
Napájecí kabel
Nabíjecí stanice / krabička
Náhradní sada špuntů různých velikostí

Katalogové číslo: 1111223 Kategorie: